Měna

Kontaktujte nás:245 008 200

pondělí-pátek 9 - 16 hod.

Adventní kalendář Retro rádio

  • Dostupnost: Bohužel vyprodáno
  • Hlídat dostupnost

  • Cena: 329 vč. DPH
  • 549 vč. DPH Ušetříte: 220 (40 %)
  • Katalog. číslo: 667151

Adventní kalendář s kultovním faktorem: vyrobte si rádio ve 24 krocích a bez pájení. Přijímejte vlastnoručně postaveným retro-rádiem FM rozhlasové stanice.

Vzrušující projekt, který můžete uskutečnit bez předchozích znalostí. Den po dni a bez námahy, ale s velkým množstvím kutilské zábavy, si vytvoříte s tímto jedinečným adventním kalendářem, vlastní rádio. Každý den najdete v okýnku nový stavební díl. Přiložená příručka představuje denně nový experiment – a bez pájení. Zkraťte si tímto čekací dobu na Vánoce. Znalosti nejsou nutné, pokud budete postupovat krok za krokem podle pokynů uvedených v knize.

Nakonec i začátečníci budou mít základní znalosti o tom, jak vzniká rádio. Ideální příležitost, jak mladé lidi nadchnout k tomuto zajímavému tématu. Vysoce kvalitní komponenty a dobrá citlivost zajišťují jasný příjem mnoha radiostanic. Kompletní souprava pro retro-rádio, se zásuvnými deskami – není potřeba žádné pájení, plně funkční rádio, každý den nová součástka, krok za krokem – návod, nejsou potřeba žádné znalosti.

TOPlist