Adventní kalendář Retro rádio

Kód: 667151
Značka: Weltbild
549 Kč
Bohužel vyprodáno
Možnosti doručení

Detailní informace

Jednička v oboru!
Jednička v oboru!
Nabízíme špičkový sortiment a vévodíme trhu s dekoracemi.
Katalog v tištěné podobě
Katalog v tištěné podobě
Stálým zákazníkům posíláme papírový katalog do schránky.
Pozitivní ohlasy zákazníků
Pozitivní ohlasy zákazníků
Za desítky let na trhu jsme nasbírali stovky tisíc spokojených zákazníků.
Přes 9000 výdejen
Přes 9000 výdejen
Naši partneři dopraví veškeré produkty i do vaší lokality.

Detailní popis produktu

Adventní kalendář s kultovním faktorem: vyrobte si rádio ve 24 krocích a bez pájení. Přijímejte vlastnoručně postaveným retro-rádiem FM rozhlasové stanice.

Vzrušující projekt, který můžete uskutečnit bez předchozích znalostí. Den po dni a bez námahy, ale s velkým množstvím kutilské zábavy, si vytvoříte s tímto jedinečným adventním kalendářem, vlastní rádio. Každý den najdete v okýnku nový stavební díl. Přiložená příručka představuje denně nový experiment – a bez pájení. Zkraťte si tímto čekací dobu na Vánoce. Znalosti nejsou nutné, pokud budete postupovat krok za krokem podle pokynů uvedených v knize.

Nakonec i začátečníci budou mít základní znalosti o tom, jak vzniká rádio. Ideální příležitost, jak mladé lidi nadchnout k tomuto zajímavému tématu. Vysoce kvalitní komponenty a dobrá citlivost zajišťují jasný příjem mnoha radiostanic. Kompletní souprava pro retro-rádio, se zásuvnými deskami – není potřeba žádné pájení, plně funkční rádio, každý den nová součástka, krok za krokem – návod, nejsou potřeba žádné znalosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: