Adventní kalendář Retro rádio

Kód: 667151
Značka: Weltbild
549 Kč
Bohužel vyprodáno
Možnosti doručení

Detailní informace

Vlastní katalog
Vlastní katalog
Rádi listujete tištěným katalogem? Pošleme vám jej ZDARMA!
Vlastní sklad
Vlastní sklad
Zboží skladem odesíláme ihned ze skladu v České republice!
Přes 9000 výdejen
Přes 9000 výdejen
S našimi partnery jsou naše produkty dostupné i ve vaší lokalitě.
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Při objednávce nad 1999 Kč od nás dostanete dopravu zdarma!

Detailní popis produktu

Adventní kalendář s kultovním faktorem: vyrobte si rádio ve 24 krocích a bez pájení. Přijímejte vlastnoručně postaveným retro-rádiem FM rozhlasové stanice.

Vzrušující projekt, který můžete uskutečnit bez předchozích znalostí. Den po dni a bez námahy, ale s velkým množstvím kutilské zábavy, si vytvoříte s tímto jedinečným adventním kalendářem, vlastní rádio. Každý den najdete v okýnku nový stavební díl. Přiložená příručka představuje denně nový experiment – a bez pájení. Zkraťte si tímto čekací dobu na Vánoce. Znalosti nejsou nutné, pokud budete postupovat krok za krokem podle pokynů uvedených v knize.

Nakonec i začátečníci budou mít základní znalosti o tom, jak vzniká rádio. Ideální příležitost, jak mladé lidi nadchnout k tomuto zajímavému tématu. Vysoce kvalitní komponenty a dobrá citlivost zajišťují jasný příjem mnoha radiostanic. Kompletní souprava pro retro-rádio, se zásuvnými deskami – není potřeba žádné pájení, plně funkční rádio, každý den nová součástka, krok za krokem – návod, nejsou potřeba žádné znalosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: