Kontaktujte nás:245 008 200

pondělí-pátek 8 – 16 hod.

Weltbild

Německá společnost Weltbild je ve světě známa především coby druhý největší online obchod s knihami a multimédii, a jako vydavatel. Mimo tuto oblast se však také specializuje na nabídku dechberoucích okouzlujících bytových a zahradních dekorací. A díky naší navázané exkluzivní spolupráci se společností Weltbild pro českou a slovenskou republiku vám tyto jedinečné dekorace pro váš domov a zahradu můžeme nabídnout i na našem trhu. 

Cena od:
Cena od:
do:
Filtrovat dle
Filtrovat dle
Zobrazit filtry
položek
Načíst dalších 24

Weltbild - od knihkupectví po dekorace

Existence společnosti Weltbild Vám jistě nemohla uniknout. V roce 1984 byla společnost sice založena jen čistě jako katolické vydavatelství, postupem let se však vypracovala v absolutní špičku a dnes se tak jedná o jednu z předních evropských společností v oblasti knih, médií a multimédií.

Největší multikanálový knihkupec v celém Německu investuje ale nejen do internetového obchodu, kterému dominuje jak široká nabídka, tak i přehlednost, ale i do kamenných prodejen, kterých právě v Německu najdete okolo sto čtyřiceti. Tisíce zákazníků nakupujících online si tak mohou zboží prohlédnout na vlastní oči na prodejnách, mají možnost si zboží osobně vyzvednout nebo naopak reklamovat. 

Weltbild katalog produktů najdete přímo na internetových stránkách vydavatele, pohodlně si tak můžete prolistovat rozsáhlou knižní nabídku nebo se zaměřit jen na drobné ukázky z vybraných knih.

Knihy ale nejsou zdaleka jediným sortimentem, který Vám Weltbild nabízí. Bytové dekorace, zahradní dekorace a doplňky jsou další dominantou e-shopu i desítek kamenných prodejen. Díky široké spolupráci se společností Weltbild pro Českou a Slovenskou republiku Vám můžeme přímo na našem trhu nabídnout celou řadu unikátních doplňků do domácnosti nebo na zahradu.

Stejně jako v e-shopu Weltbild, i u nás jsou jednotlivé produkty zařazeny do jednotlivých kategorií, čímž získávají na lepší přehlednosti. Každý z Vás si tak může vybrat konkrétní produkt, ať už to bude jeden z posledních knižních bestsellerů nebo drobná soška do obývacího pokoje, z pohodlí domova.

TIP: prohlédněte si také produkty značky Die moderne Hausfrau

TOPlist