Kontaktujte nás:245 008 200

pondělí-pátek 8 – 16 hod.

Boltze

Boltze Gruppe je naším stěžejním dodavatelem moderních a trendy domácích, ale i zahradních doplňků, dekorací a specifických dárkových předmětů. Zatímco zahradní výrobky jsou směřovány převážně k tradičněji přirozenějším a přírodním materiálům, u bytových doplňků je naopak skladba netradičních a nevšedních dekorací založených na práci se sklem, porcelánem nebo třeba kovem. Nabídka rovněž zahrnuje opravdu velké množství dekorativních svíček a svícnů.

Cena od:
Cena od:
do:
Filtrovat dle
Filtrovat dle
Zobrazit filtry
položek
Načíst dalších 24

Německé dekorace Boltze

Německá společnost Boltze má velmi dlouhou tradici a dnes patří mezi stálici nejen na německém trhu. V roce 1964 byla založena v Hamburku v obývacím pokoji, dnes o několik desítek let později je jedním z lídrů na trhu bytových doplňků a dárků. Celosvětová prodejní síť zajišťuje skvělou dostupnost nejen na českém a slovenském trhu, ale po celém světě. Originální dárkové předměty a mnohem víc si tak může koupit každý, kdo chce držet v ruce něco originálního nebo moderního a praktického. 

Záruka vysoké kvality

Moderní bytové dekorace jsou hlavními výrobky společnosti Boltze, která už od svého založení klade nejvyšší důraz nejen na dekor a vzhled, ale hlavně na vysokou kvalitu. Právě kvalita podléhá rozsáhlému testování, s výrobky Boltze se tedy nemusíte obávat, že koupíte zajíce v pytli. U každého výrobku značky Boltze si můžete všimnout drobných detailů, které ale tvoří finální krásu doplňku. Výrobky vynikají nejen vzhledem, ale i skladbou různých materiálů, nejčastěji se jedná o sklo, porcelán, kov nebo kombinace několika z nich. Boltze nezůstává pozadu ani pokud jde o přírodní materiály, které se v posledních letech dostávají do popředí. Přírodní dekorace, bytové i zahradní doplňky jsou dominantou i Velkého košíku, který je hlavním odběratelem výrobků společnosti Boltze. Moderní domácnost zařízená přesně podle Vašeho vlastního vkusu je pro všechny na prvním místě.  

TOPlist