Opora pro stání

Kód: 476640
Akční cena
2 199 Kč –22 %
Opora pro stání
2 199 Kč –22 % 1 699 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení

Detailní informace

Jednička v oboru!
Jednička v oboru!
Nabízíme špičkový sortiment a vévodíme trhu s dekoracemi.
Katalog v tištěné podobě
Katalog v tištěné podobě
Stálým zákazníkům posíláme papírový katalog do schránky.
Pozitivní ohlasy zákazníků
Pozitivní ohlasy zákazníků
Za desítky let na trhu jsme nasbírali stovky tisíc spokojených zákazníků.
Přes 9000 výdejen
Přes 9000 výdejen
Naši partneři dopraví veškeré produkty i do vaší lokality.

Detailní popis produktu

Robustní židli lze jednoduše postavit před žehlicí prkno a používat ji jako pohodlné sedátko při žehlení. Výšku židle lze třikrát nastavit v rozmezí 62 až 72 centimetrů a najít tak ideální výšku sedadla pro vaši postavu.

Velký a příjemně měkký čalouněný sedák nabízí vysokou úroveň pohodlí při sezení a díky opěradlu, které je také k dispozici, je možné se dokonce opřít a relaxovat.

Úleva, kterou poskytuje pomůcka pro žehlení a stání, je patrná okamžitě: nohy a záda si mohou při odložení odpočinout a chráněna je také oblast ramen a krku, která je při žehlení tak silně namáhána.

Pomůcka na stání však není jen velkou úlevou při nepříjemném žehlení, ale slouží také jako podpora při mnoha dalších úkonech v domácnosti a kolem ní. Jednou z nich jsou práce v kuchyni, protože stojící pomůcka je vítanou úlevou při krájení zeleniny na malé kousky, míchání těsta nebo večerním mytí nádobí.

Židle však může sloužit i jako trénink zdravých zad, protože při sezení na praktickém sedáku se automaticky zaujímá rovnější postoj při sezení a v důsledku toho se posilují zádové svaly.

Pro vysokou stabilitu na hladkých podlahách, jako jsou dlaždice, parkety nebo laminát, jsou nohy žehlicí a stojací pomůcky vybaveny protiskluzovými gumovými krytkami. Rám pomocníka do domácnosti, který unese maximální hmotnost 120 kg, je vyroben z leštěné trubkové oceli.

Po použití lze žehlicí a stojanovou pomůcku snadno složit a uložit do skříně nebo výklenku, aby se ušetřilo místo do dalšího žehlení nebo vaření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompenzační pomůcky
Materiál: bavlna, ocel
Délka výrobku (cm): 102
Šířka výrobku (cm): 43

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: