Měna

Kontaktujte nás:245 008 200

pondělí-pátek 9 - 16 hod.

Star Wars - kompletni sága 1 - 6

Zatímco se galaxie připravuje na další generaci STAR WARS, všech šest dosavadních epizod na Blu-ray nosičích získá pamětní balení. Tyto ikonické sběratelské kousky budou k dispozici pouze po omezenou dobu a v omezeném množství. Celý popis »
  • Dostupnost: Bohužel vyprodáno
  • Hlídat dostupnost

  • Cena: 1999 vč. DPH
  • 2499 vč. DPH Ušetříte: 500 (20 %)
  • Katalog. číslo: 472348
Zatímco se galaxie připravuje na další generaci STAR WARS, všech šest dosavadních epizod na Blu-ray nosičích získá pamětní balení. Tyto ikonické sběratelské kousky budou k dispozici pouze po omezenou dobu a v omezeném množství. Kompletní kolekce Star Wars: The Complete Saga bude vydána v novém svěžím balení. V tiskové zprávě to dnes oficiálně oznámila studia The Walt Disney Studios, Lucasfilm Ltd. a Twentieth Century Fox Home Entertainment.

Každý film ze ságy získá nové charakteristické balení: Skrytá hrozba – Darth Maul; Klony útočí – Yoda; Pomsta Sithů – Generál Grievous; Nová naděje – Darth Vader; Impérium vrací úder – imperiální Stormtrooper a Návrat Jediho – kancléř Palpatine. Fanoušci si tak mohou vybrat svou nejoblíbenější epizodu nebo kompletní sadu všech šesti dílů.

Kromě sběratelského steelbookového obalu každý Blu-ray™ disk obsahuje zvukový komentář George Lucase a filmového štábu, stejně tak audio komentář z archivních rozhovorů s herci a štábem.

Sága v novém obalu zahrnuje všech šest celovečerních filmů na Blu-ray™, spolu se třemi dalšími disky, které obsahují více než 40 hodin dříve vydaných rozsáhlých speciálních bonusů. Zkrátka nepřijdou ani milovníci DVD nosičů. BONTONFILM uvede na trh s malým předstihem třídiskové DVD trilogie, tj. Epizoda I – III a Epizoda IV – VI, v novém atraktivním balení. Všechna DVD budou s českým i slovenským dabingem.

TOPlist