Kontaktujte nás:245 008 200

pondělí-pátek 9 – 16 hod.

Cesty kolem světa (komplet 3 DVD)

  • Dostupnost: Bohužel vyprodáno
  • Hlídat dostupnost

  • Cena: 59 vč. DPH
  • 149 vč. DPH Ušetříte: 90 (60 %)
  • Katalog. číslo: 362019
Nejkrásnější místa naší planety představuje série cestopisných filmů CESTY KOLEM SVĚTA. Fascinující filmové dokumenty, z americké produkce Reader´s Digest®, nás přenesou na nejkrásnější místa AUSTRÁLIE a AMERIKY, EVROPY a BLÍZKÉHO VÝCHODU nebo AFRIKY a ASIE.

DVD1: AUSTRÁLIE & AMERIKA:
Podíváme se za krásami Austrálie, kde navštívíme moderní město Sydney i posvátnou horu Uluru v poušti. Dále budeme pokračovat přes Havajské ostrovy do obou amerických světadílů. Navštívíme San Francisco, pojedeme se podívat na úchvatný Grand Canyon, odkud si odskočíme do kouzelné jihoamerické země Peru. Nakonec navštívíme dvě místa v severovýchodní části USA, Vermont a New York.

DVD2: EVROPA & BLÍZKÝ VÝCHOD:
Navštívíme Eifelovu věž, chrám Notre Dame a další místa v Paříži, zúčastníme se karnevalu v Benátkách a vydáme se doprostřed nádherné zimy v Laponsku.V Egyptě nás čekají starověké památky, projdeme se uličkami velikonočního Jeruzaléma a ocitneme se ve ztraceném skalním městě Petra.

DVD3: AFRIKA & ASIE:
Naše putování začneme uprostřed afrických savan v Keni a navštívíme nejznámější přírodní rezervaci na světě. Budeme se plavit po proudu jedné z nejmohutnějších řek světa - Zambezi až k Viktoriiným vodopádům. Pak se přeneseme do Indie, kde objevíme pohoří Nilgiris a také pouště Rádžastánu. Budeme šplhat po Himalájích a v Bhútánu navštívíme buddhistický klášter. Nakonec procestujeme Čínu, od Tibetu, přes Velkou zeď až po Peking.

Související zboží

TOPlist