Měna

Kontaktujte nás:245 008 200

pondělí-pátek 9 - 16 hod.

Zásah

  • Dostupnost: Bohužel vyprodáno
  • Hlídat dostupnost

  • Cena: 249 vč. DPH
  • Katalog. číslo: 274985
Dva a půl roku od vydání debutového alba Hlavolam přichází David Deyl s novinkou Zásah. Nové album je zároveň první spoluprací Davida a vydavatelství Supraphon. Nabyté zkušenosti z posledních měsíců ve špičce domácího popu úročí David Deyl na 10 novinkách alba „Zásah“ a jednom bonusu v podobě společného singlu „Nic nevzdávám“ s Aňou Geislerovou. Ten se stal oficiální písní Avon pochodu z roku 2010.

Album vzniklo v Davidově vlastní produkci s osvědčeným realizačním týmem, kde nechybí kytarista a producent Marcus Tran (ex. Ewa Farna, Embassy), Pavol Hubinák (Veneer, Creative Music House), kytarista Jaroslav „Jarmut“ Gabriel (Krucipüsk), aranžér smyčců David Solař a v neposlední řadě Daniel Hádl. Ten celé album s Davidem mixoval a zároveň se zde objevuje jako aranžér a autor dvou skladeb. Většinu písniček si ale napsal David sám, o texty se podělili stejně jako na debutu Hlavolam Jana Rolincová a Tomáš Staněk, nově potom Magdalena Drsová a Ondřej Ládek známý jako Xindl X.

Maximálně současný a moderní pop kde nechybí současný hit „Lež a Nech Si Lhát“, rádiová krásná balada „Počítám“ či jasný taneční hit „Přímý zásah“.
Překvapením je účast rappera Marpa ve skladbě „Nikdy víc“, kde si společně s Davidem „vystřihli“ nečekaný duet.

Za debutové album Hlavolam byl David Deyl nominován na „Objev roku“ v rámci výročních cen Anděl 2009 a Českého slavíka 2009. V roce 2010 cenu Objev roku získal ve výročních Cenách Óčka a o rok později již zvítězil v kategorii Zpěvák roku. Hitový zásah do vašich duší!
TOPlist