Měna

Kontaktujte nás:245 008 200

pondělí-pátek 9 - 16 hod.

Déja vu 2 (1989 - 1996)

 • Dostupnost: Skladem
 • Formát:
  • CD
 • Datum vydání:
  • 15.10.2010
 • Autor:
  • Vladimír Mišík
 • Cena: 349 vč. DPH
 • 499 vč. DPH Ušetříte: 150 (30 %)
 • Katalog. číslo: 216588
Počet: ks
CD Vladimíř Mišík - Déja vu 2 (2959 - 1996)

Druhý díl úspěšné 4CD kolekce Vladimíra Mišíka!

Po první čtveřici jeho alb, docela určitě označitelných za legendární, přichází řada na pokračování v podobě kvartetu nahrávek z konce osmdesátých a první poloviny devadesátých let. Klasický repertoár z minulých dvou dekád je doplňován novinkami z doby již svobodné, leč také logickým přísunem zahraniční muziky do dychtivých uší po Listopadu zavalené.

Mišík ovšem mohl vyjít ze silné písňové i kapelové kontinuity. Jeho rockové písničkářství je vždy jasně patrné, byť aranže mohou být akustičtější, električtější či dokonce elektroničtější. Etc…doznává občasných personálních změn, ale jeho základní sound je v podstatě trvale dán. Na tato alba autorsky v různé míře přispěli také další muzikanti (J. Veselý, Kubeš, Kulhánek, Pokorný, Skála či Nejezchleba), textařsky se tu profiluje zejména Jiří Dědeček.

20 deka duše (1990, s o rok staršími bonusy), Jen se směj (1993), Live…Unplugged (1994) a Město z peřin (1996) jsou absolutní nezbytností pro všechny se zájmem o Mišíka v oné již zákazy nedramatické, ale rozhodně velmi důležité fázi jeho vývoje.

Stejně jako minule jsou tato čtyři alba zvukově remasterována a umístěna na první díl navazující speciální kartonové balení. Nechybí ani pokračování Mišíkova bilančního rozhovoru s Ondřejem Bezrem a nezaměnitelná úprava z grafické dílny Karla Halouna.

Mišíkovo & ETC… druhé Déja vu: už jste to kdysi slyšeli, ale docela určitě musíte znovu! CD 1 - 20 deka duše, Dojemný šlágr, Šmajdák a ploužáky, Černá holka, Je po práci, Sadem, lesem, parkem, Americkej film, Co ti dám, Životní režim, Proměna, Balada pivní, Špejchar blues, Tvé oči, Královský večer, CD 2 - Jen se směj, Koukni na tu fotku, Stíny, Dole na Letné, Potkal jsem ho, Mechanické piano, S větrem, Město na řasách, Někdy se jdu opít, Osamělí lidé, Gambrinus, Bohové, Nýmand, CD 3 - Šmajdák a ploužáky, Proč ta růže uvadá, Jako koni, Co ti dám, Divnej čas, Chvíle po setmění, V sedmém nebi, Nemám tušení, Koukni na tu fotku, Pro Pavlu, Šero v kavárně, Variace na renesanční téma, Životní režim, CD 4 - Pod štvanickým mostem, Město z peřin, Když někoho mám rád, Co jsem si vzal, Konec básníka, Zora zase hledá, Čekání, Kdo dnes přijde, Děvenko hele, Slova, Za vodou, Sedíš vedle mě, Letní čas

Nejprodávanější v kategorii Hudba

TOPlist