Kontaktujte nás:245 008 200

pondělí-pátek 9 – 16 hod.

Spirituál kvintet 55 LET Jubilejní komplet

  • Dostupnost: Bohužel vyprodáno
  • Hlídat dostupnost

  • Cena: 999 vč. DPH
  • 1199 vč. DPH Ušetříte: 200 (17 %)
  • Katalog. číslo: 310788
Spirituál kvintet 55: kolekce legendárních alb, archivních objevů, nových písní a zajímavých bonusů!

Letošní významné půlkulaté jubileum Spirituálu oslavuje albová krabička s bonusy! Ve spolupráci s Jiřím Tichotou vznikla sestava prvních osmi řadových alb, bonusového disku se singlovými a raritními nahrávkami, sady úplně nových písní z podzimu roku 2014 a reedice retrospektivního DVD.

Remasterované záznamy přinášejí komplet albových songů z let 1973 až 1992, tedy od Písniček z roku raz dva po Rajskou zahradu. Využití původních titulek připomíná dobu vzniku, poslech nahrávek dokazuje, že rozhodně nestárnou.

Bonusové disky nabízejí téměř dvacítku historických záznamů (První krůčky) i to nejlepší ze singlů a koncertů (Co na albech nenajdete), a také zcela čerstvé písničky zcela aktuální sestavy. Reedované DVD bylo pořízeno ke čtyřicátému pátému výročí SK a jeho poslání atraktivního audiovizuálního přehledu je stále platné.

Mimořádný je také booklet, na 28 stranách plný komentářů, vysvětlení, vzpomínek, zajímavých statistik a fotografií. Shromáždil, sepsal a glosami vše doprovodil doktor Tichota v jakési kronice Spirituál kvintetu, posunující omlazenou kapelu dál na cestě k těm nejpěknějším songům pro potěšitelně neubývající diváky a posluchače.
TOPlist