Měna

Kontaktujte nás:245 008 200

pondělí-pátek 9 - 16 hod.

Šmoulové 4

  • Dostupnost: Bohužel vyprodáno
  • Hlídat dostupnost

  • Cena: 59 vč. DPH
  • 99 vč. DPH Ušetříte: 40 (41 %)
  • Katalog. číslo: 366469
Další veselé příhody šmoulů jsou tu! Šmoulové si žijí bezstarostným životem, který jim věčně kazí jen zlý černokněžník Gargamel a jeho kocour Azrael, kteří jsou posedlí touhou všechny je pochytat a sníst... Ani tentokrát šmoulové nezklamou a představí se s pořádnou porcí zábavy, v níž nebude nouze ani o napětí a nebezpečí!

DVD obsahuje 6 dílů:
1. SVĚT PODLE ŠMOULAT - Matka příroda se svěří do péče šmoulího dědečka a svou kouzelnou hůlku svěří Natovi. To však nebyl nejlepší nápad a velké trable jsou na obzoru.
2. DOKOTR ŠMOULA - Jeden ze šmoulů se chce za každou cenu stát doktorem. A ostatní se mohou jen pokusit splnit mu jeho přání...
3. ŠMOULÍ PŘEDSTAVENÍ - Poetova nová hra představí Šmoulinku v hlavní roli a všichni ostatní šmoulové se budou moct přetrhnout, aby získali roli jejího partnera.
4. ROZJÍVENÍ ŠMOULOVÉ - Gargamel má další ďábelský plán, který už musí najisto vyjít! Jeho kouzlo má proměnit šmouly na hulváty. Podaří se jim včas odvrátit nebezpečí?
5. NEJOBLÍBENĚJŠÍ ŠMOULA - Šprýmařovy explodující dárkové balíčky byly kouzlem změněny a všechny teď obsahují opravdové dárky. Rázem se z něj stává nejoblíbenější šmoula, což ho notně vyvede z míry.
6. ŠMOULÍ MUZIKA - Zlá čarodějnice chce pomocí kouzelného rohu sebrat hudbu ze všech písní - zejména ze šmoulích. Dokážou šmoulové odolat jejímu plánu?
TOPlist