Měna

Kontaktujte nás:245 008 200

pondělí-pátek 9 - 16 hod.

Ovládání mysli

  • Dostupnost: Bohužel vyprodáno
  • Hlídat dostupnost

  • Cena: 19 vč. DPH
  • 99 vč. DPH Ušetříte: 80 (81 %)
  • Katalog. číslo: 367325
Když tvé vlastní myšlenky nejsou ve tvé moci. Nevinný muž, který je proti své vůli zatažen do krutého vládního experimentu s ovládáním mysli.

Lance Bishop žije poklidným a spořádaným životem obyčejného člověka. Pracuje jako pojišťovací agent u jedné z velkých pojišťovacích společností a nade vše miluje svou manželku Karen. Celý jeho život se však nečekaně obrátí vzhůru nohama, když mu cestu zkříží šílený muž, rozcuchaný vyšinutý zabiják, který vtrhne do jeho kanceláře a skoro ho zabije. Pokusí se Lancemu naléhavě sdělit něco podivného a pak se se slovy "Kéž bys věděl to, co vím já" zastřelí. Od té chvíle Lanceho pronásledují děsivé noční můry a hlasy, které tvrdí, že zabít svou ženu vůbec není špatný nápad a snaží se ho přimět, aby přešel od nápadu k činu.

Zpočátku se domnívá, že jde o následek traumatického zážitku, později má pocit, že musí jít o psychickou poruchu, že se asi zbláznil. Jenže pak zjistí, že nemůže důvěřovat vůbec nikomu, zvláště ne policejnímu oddělení, které vyšetřuje vraždy, a dokonce ani sám sobě.

Když se s pomocí kamaráda Reggieho pokouší zjistit, co se to s ním děje, objeví další podobně postižené obyčejné lidi. Vyjde najevo, že on i ostatní se stali obětí krutého vládního experimentu, jehož cílem je dosáhnout a otestovat absolutní kontrolu mysli člověka a jeho ovládnutí. A protože jim nikdo nevěří, nezbývá jim, než aby se sami pokusili zastavit plán, který ohrožuje soukromí, svobodu i vůli celého národa.

TOPlist