Měna

Kontaktujte nás:245 008 200

pondělí-pátek 9 - 16 hod.

JAK VYCVIČIT DRAKA 1+2 Kolekce 2BD, slipcase box

  • Dostupnost: Bohužel vyprodáno
  • Hlídat dostupnost

  • Cena: 669 vč. DPH
  • 699 vč. DPH Ušetříte: 30 (4 %)
  • Katalog. číslo: 472142
Jak vycvičit draka:
Víte Jak vycvičit draka? Tohle podmanivé, originální dobrodružství plné žhavých akčních scén slaví úspěchy nejen u diváků, ale i u kritiky.
Když se vikinský mladík Škyťák spřátelí se strašlivým drakem Bezzubkou – tedy s jedním z nejzavilejších nepřátel svého kmene - poruší tím vlastně dávnou rodovou tradici. Oba nevšední hrdinové se pak společně vrhají do boje za záchranu svých světů… a výsledkem je „úžasně zábavná podívaná“.

Jak vycvičit draka 2:
Strhující druhá kapitola epické trilogie JAK VYCVIČIT DRAKA nás přivádí zpět do fantastického světa Škyťáka a Bezzubky pět let poté, co ti dva úspěšně sjednotili vikingy a draky z ostrova Berk.

Zatímco Astrid, Snoplivec a zbytek party se utkávají na dračích závodech (nový na ostrově velmi oblíbený kontaktní sport), naše nerozlučná dvojice létá po obloze, mapuje neznámé oblasti a objevuje nové světy. Když na jedné dobrodružné výpravě objeví tajnou ledovou jeskyni, která je domovem stovek nových divokých draků a Tajemného jezdce, naši dva přátelé se ocitnou uprostřed bitvy za záchranu míru. Škyťák a Bezzubka musí společně bojovat za to, v co věří, a pochopí, že jen společně mají moc změnit budoucnost lidí i draků.
TOPlist