Měna

Kontaktujte nás:245 008 200

pondělí-pátek 9 - 16 hod.

5x Hororová kolekce: Vřískot 4 + Stopy zmizelých + Vem si mou duši + Saw VII + Spolek nemilosrdných

  • Dostupnost: Bohužel vyprodáno
  • Hlídat dostupnost

  • Cena: 249 vč. DPH
  • 299 vč. DPH Ušetříte: 50 (17 %)
  • Katalog. číslo: 379388

SAW 7 - Finální kapitola (DVD), USA, 2010, 87 minut, CZ dabing
Ústředním motivem filmu je příběh skupiny přeživších, kteří unikli ze spárů šíleného vraha Jigsawa a hledají spásu u svého kolegy Bobbyho Dagena, muže, jehož temná minulost rozpoutá novou vlnu teroru a utrpení.


Vem si mou duši (DVD), USA, 2010, 103 minut, CZ dabing
V ospalém městečku Riverton koluje legenda o sériovém vrahovi s rozpolcenou osobností - rivertonském rozparovači. V den, kdy zemřel, přísahal, že se vrátí, aby zavraždil sedm dětí, které se v noci téhož dne narodily. Patnáct let to byla jen povídačka pro děti…


Spolek nemilosrdných (DVD), USA, 2009, 97 minut, CZ dabing
Pětice vysokoškolaček tvoří tajné sesterstvo. Jejich pouto je podrobeno těžkému testu, když po divoké párty zemře jedna z nich. Raději než přiznat se policii, rozhodnou se dívky zahladit zločin a ukrýt zkrvavené tělo. Někdo ale ví o jejich tajemství a hodlá se mstít…


Vřískot 4 (DVD), USA, 2011, 106 minut, CZ dabing
Sidney Prescott se vrací do rodného Woodsboro, které je poslední zastávkou jejího turné k vydané knize. Naneštěstí její návrat přiláká zpátky i Ghostface a tím se šerif Dewey společně s Jill a jejími kamarády a celým městečkem Woodsboro dostávají do nebezpečí.


Stopy zmizelých (DVD), USA, 2008, 93 minut, CZ dabing
Několik osadníků na Divokém západě zmizelo záhadně ze svých domovů. Skupinka odvážlivců se je vydává hledat, přestože očekávají problémy s místními obyvateli. Brzy se ale ukáže, že nebezpečí číhá jinde... a všem jde o život!

TOPlist