Měna

Kontaktujte nás:245 008 200

pondělí-pátek 9 - 16 hod.

Solární meteostanice 5 v 1

  • Dostupnost: Skladem 10 a více kusů
  • Cena: 399 vč. DPH
  • Katalog. číslo: 638682
Počet: ks

Dekorativní meteorologická stanice s mnoha funkcemi. Praktický, ale zároveň i ozdobný doplněk do zahrady – ideální pro milovníky přírody. Stanice poskytuje informace o teplotě, množství srážek, o směru a rychlosti větru, ve večerních hodinách vydává jemné osvětlení v klasickém designu lucerny. Světlo na solární provoz šetrné k životnímu prostředí: Přes den se nabíjí samo sluneční energií a svítí večer. Automatická aktivace při setmění, je možné manuální zapínání a vypínání. Jednoduchá instalace, stačí solární meteostanici zapíchnout do země, podle odpovídajících světových stran.

Solární meteostanice s 5 funkcemi: ukazatel teploty od - 40 do + 50 ° C s dobře čitelnou stupnicí, srážkoměr do 105 mm, korouhvička (ukazuje směr větru), větrník (ukazuje rychlost větru), solární lucerna, osvětlena bílou LED, integrovaný solární panel s Akku a ON/OFF, kříž s kompasem, zápich. Z černého kovu a umělé hmoty.

Rozměry: výška 140 cm, Ø cca 20 cm

Upozornění: Vzhledem k rozměrům nebo váze nezasíláme tento výrobek na výdejní místo! Způsob dopravy si zvolte Českou poštu nebo kurýrný službu

Nejprodávanější v kategorii Dekorace

TOPlist